System Zarządzania Treścią (CMS) - dziedzina, w której posiadam kilkuletnie doświadczenie. Przez ten czas mój cms udoskonalałem wiele razy. Oprócz wielu nowych opcji pomagających w zarządzaniu stronę doszły również moduły zwiększające szybkość i bezpieczeństwo aplikacji.

W ostatnim czasie wykonuje najwięcej stron przy współpracy z firmą DobraRzecz z Leszna a także ArtSense z Poznania. Są to najczęściej dość proste strony wizytówki, z kilkoma niestandardowymi opcjami takimi jak newsletter czy katalog produktów.

W przypadku strony opartej o mój system CMS czas jej wykonania wynosi maksymalnie 5 dni. W tym czasie otrzymasz gotową stronę, z unikalnym szablonem i zainstalowaną na serwerze. Oczywiście również i tym przypadku udzielam gwarancji.

Niektóre z funkcji CMS-a:

 

Poniżej przykłada strona oparta na moim systemie CMS. Jest to nowa odsłona portalu Tygodnika Żużlowego. Posiada moduł zarządzania menu i treścią, slider, aktualności, galerie a także niestandardowy moduł "Numery tygodnika". Strona została stworzona przy udziale firmy DobraRzecz. Więcej realizacji CMS znajdziesz w portfolio.

 

[cofnij]