Skrypty baza noclegowa to jedna z moich specjalności. Pierwszą tego rodzaju stroną stworzyłem już 2008 roku i od tego czasu znacznie udoskonaliłem kod.

Ten skrypt pozwoli Ci stworzyć bazę noclegową obiektów z całej Polski lub tylko z wybranego regionu. Można go przerobić na bazę obiektów gastronomicznych, bazę obiektów sportowych i wiele innych.

Czym różni się mój skrypt od konkurencji? Przede wszystkim u mnie otrzymujesz produkt stworzony pod Twoje wymagania od początku do końca. Rozpoczynam od stworzenia szablonu, który powstaje w oparciu o Twoje założenia. Potem rozpoczyna się pisanie kodu i dostosowywanie projektu. Na koniec testowanie i ewentualne zmiany, oczywiście sugerowane przez Ciebie. Poza tym udzielam gwarancji na wszystkie skrypty. Kupująć tzw. "gotowca" nie masz możliwości dowolnej edycji i zmiany bazy a często sam kod php jest zaszyfrowany.

Zapraszam do portfolio w celu obejrzenia przykładowych realizacji.

Niektóre z funkcji skryptu:

 

Poniżej kilka zrzutów ekranu wykonanego przeze mnie portalu nocleginaplus.pl. Przedstawiają one wygląd frontu strony oraz panelu klienta.

[cofnij]